• 15 Ağustos 2017
  • +
  • -

BAŞKAN ÇÖL BAŞARILI ÖĞRENCİLERE BİSİKLET HEDİYE ETTİ

BAŞKAN ÇÖL BAŞARILI ÖĞRENCİLERE BİSİKLET HEDİYE ETTİ

Temel Eğitimden Ortaöğretime geçiş sınavında (TEOG) 2. Dönemde Sandıklımızda bütün soruları doğru yaparak tam puan alan öğrencilerimize Belediye Başkanımız Mustafa Çöl bisiklet hediye etti.

TEOG sınavında başarılı olan öğrenciler sırasıyla; Aktürkler İmam Hatip Okulundan; Beyza Nur Çetin, Ali Çetinkaya Orta Okulundan; Osman Cesur, Fatih İleri, Ayşenur Karakurt, Tolga Türkkan   Cumhuriyet Ortaokulundan; Gizem Büşra Arıcan, Ahmed Sait Aksoy, Meryem Melek Cengiz Özel Sandıklı Yunus Emre Orta Okulundan; Ahmet Hopayılmaz Sorkun Ortaokulundan; Gülser Ünlü Belediye Başkanımız Mustafa Çöl’den bisikletlerini teslim aldılar.

Konu hakkında bir açıklama yapan Başkan Mustafa Çöl; “Öğrenci kardeşlerimize TEOG sınavında göstermiş oldukları başarıdan dolayı tebrik ediyorum. Eğitim camiasından gelen bir eğitimci olarak yapmış oldukları başarıyı ödüllendirmek istedik. Bu bağlamda Sandıklı ilçemizde görev yapan Öğretmenlerimize, eğitimcilerimize, bu başarıya katkı sağlayan okullarımızdaki teknik ve idari personele, öğrencilerimizin ailelerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

Hediye töreni TEOG sınavında hediye alan kardeşlerimiz ile Başkan Mustafa Çöl’ün çektirdikleri hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN