• 23 Eylül 2016
  • +
  • -

BAŞKAN ÇÖL; “BEŞİKTEN MEZARA KADAR YANINIZDAYIZ”

BAŞKAN ÇÖL; “BEŞİKTEN MEZARA KADAR YANINIZDAYIZ”

Sandıklı Belediyesi tarafından hayata geçirilen “Hoşgeldin Bebek” projesi tüm hızıyla devam ediyor. Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl tarafından verilen hediyeler ailelerimizi ziyadesi ile memnun ediyor.

Sandıklı Belediye Düğün Salonunda bulunan Evlendirme Memurluğumuza müracaat eden bebek sahibi olan tüm ailelerimize, yeni doğan bir bebeğin ihtiyaçlarını karşılayacak olan bebek seti hediye ediyoruz. Bir seneden bu yana devam ettirilen bu uygulama ile minik bebeklerimizin ilk hediyesini Sandıklı Belediyesi olarak vermenin haklı mutluluğunu duymaktayız.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Başkan Mustafa Çöl; “Sandıklı Belediyesi olarak, beşikten mezara kadar vatandaşlarımızın yanınızdayız. Yaklaşık bir yıl önce başlattığımız bu uygulama ile yaklaşık 700 bebeğimize ilk hediyelerini verdik. Ailelerimize iş yoğunluğumuzdan fırsat buldukça hediyelerini kendim takdim etmek için çaba gösteriyorum. Bütün bebek sahibi ailelerimize Allah evlat acısı göstermesin, dinini, vatanını, bayrağını seven bireyler olarak yetiştirmeyi nasip etsin.”dedi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN