• 15 Mayıs 2016
  • +
  • -

BAŞKAN ÇÖL HASTA ZİYARETLERİNDE BULUNDU

BAŞKAN ÇÖL HASTA ZİYARETLERİNDE BULUNDU

Hasta ziyaretlerine verdiği önemi her fırsatta dile getiren Başkan Mustafa ÇÖL, hasta vatandaşlarımızı evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti. Günlük çalışma temposu içinde halkımızın acılarını ve dertlerini paylaşmak adına hasta ziyaretlerini de gerçekleştiren Başkanımız, hasta  ziyaretlerine devam ediyor.

Hasta ve hasta yakınlarıyla bir süre sohbet eden Başkan ÇÖL, ziyaretteki amaçlarının; rahatsızlıkları nedeniyle gününü evde geçiren hastaları ve hasta yakınlarını ziyaret ederek onlara yalnız olmadıklarını hissettirmek olduğunu söyledi. Başkan ÇÖL; “Sağlık insanın en büyük hazinesi. Bazen beklenmedik kazalar insan hayatını önemli ölçüde etkiliyor. Ama hayata küsmeden, en olumsuz şartlarda bile güzel şeylerin olduğunu düşünerek hareket etmek gerekir.” dedi. Hastaları ziyaret etmenin önemine değinen Başkan ÇÖL, “Biz annemizden babamızdan hasta olanı, yaşlıları ziyaret etmeyi gördük. Hastalara ve yaşlılara yaptığımız ziyaretler bizim kültürümüzün en güzel göreneklerinden biri. Bizi bir yapıyor, birbirimize yaklaştırıyor.” dedi.

Evlerine gelerek kendisini ziyaret eden Başkan ÇÖL’ e nazik davranışı için memnuniyetini dile getiren hasta ve hasta yakınları, Başkanımıza ‘Allah razı olsun’ diyerek çalışmalarında başarılar diledi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN