• 19 Haziran 2015
  • +
  • -

BAŞKAN ÇÖL İLK İFTARI VATANDAŞLAR İLE AÇTI

BAŞKAN ÇÖL İLK İFTARI VATANDAŞLAR İLE AÇTI

Başkan Mustafa ÇÖL Ramazan ayının ilk iftarını vatandaşlar ile beraber açtı. Geçen sene olduğu gibi bu senede Sandıklı Belediyesi tarafından Belediye Düğün Salonunda vatandaşlarımıza iftar yemeği verildi. Başkan Mustafa ÇÖL iftar için gelen vatandaşlarımıza kendisi yemek dağıttı.

Bilindiği gibi Başkan Mustafa ÇÖL’ün talimatıyla yaşlı bakım projesi kapsamında her gün vatandaşlarımızın evlerine sıcak yemek gidiyor. Ramazan ayı gelmesiyle beraber iftar yemeğine gelemeyen vatandaşlarımız için her gün Ramazan yemeği’de vatandaşlarımızın evlerine gönderilmeye başlandı. Bunun yanı sıra her gün İftar yemeği Ramazan boyunca Belediye Düğün Salonunda vatandaşlarımıza dağıtılmaya devam edecek.

Başkan Mustafa ÇÖL” Sandıklı Belediyesi olarak yaşlı bakım projesi, ramazan iftar yemeği, olmak üzere günlük 500 kişilik yemek veriyoruz. Bunun yanı sıra önümüzdeki haftadan itibaren Sandıklıda daha önce yapılmayan “Mahalle İftarları” projesini başlatarak vatandaşlarımızla mahallelerinde iftarımızı açacağız. Her mahallemizde iftarda  vatandaşlarımızın yanında olacağız. Ramazan Ayını dolu dolu ve bereketli bir şekilde yaşamayı arzu ediyoruz. “dedi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN