• 7 Temmuz 2014
  • +
  • -

Başkan Çöl Ödüllendirmeye Devam Ediyor

Başkan Çöl Ödüllendirmeye Devam Ediyor

Sandıklı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğünde çalışan şirket personeli disiplinli ve başarılı çalışmalarından dolayı Belediye Başkanı Mustafa Çöl tarafından çeyrek altınla ödüllendirildi.

Görevinde gösterdiği üstün başarı ve gayret sebebiyle bu ödülü almaya layık görülen işciyi tebrik eden Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl,”Dünyada Ülkelerin gelişmişlikleri Temizlikleri ile ölçülür hale gelmiştir. Sandıklımıza gelen misafirler İlçemizi değerlendirdikleri zaman temiz bir şehir olduğunu dile getiriyorlar. Bunda en büyük pay sizlerindir. Bundan dolayı hepinize teşekkür ederek ellerinize sağlık diyorum.Bizlerde belediye olarak yol süpürme araçları ile Sandıklımızın ve Kaplıcamızın yollarını süpürtüp yaşanılabilir bir Sandıklı için çalışıyoruz. Burada geçen ay olduğu gibi bir seçim yapılmış olsa da ben bu başarıda hepinizin payı olduğuna inanıyorum ve hepinizi kutluyorum.” dedi.

Ödül Töreninde Temizlik İşleri Şefi Hüseyin Morgaz ve Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürü İbrahim Güntaş’ta hazır bulundu.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN