• 28 Nisan 2014
  • +
  • -

Başkan Çöl Pazarı Denetledi

Başkan Çöl Pazarı Denetledi

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Pazartesi günleri kurulan Kapalı Pazar yerini denetleyerek esnafın sorunlarını  ve isteklerini dinledi.

Pazar esnafları ile sohbet eden Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Kapalı Pazar Yerine yapılması gerekenler hakkında esnafların görüşlerini aldı. Kapalı Pazar yerinde sebze-meyve ve tuhafiye bölümlerinde sergileri olan esnaflar Başkan Çöl’e şikayet ve isteklerini bildirirken denetimden çok memnun olduklarını dile getirdiler. Başkan Çöl, Pazar denetiminde aynı zamanda alışveriş için pazara gelen vatandaşlarla da ilgilenirken onların istek ve şikayetlerini de dinledi. Alışveriş sırasında Başkan Çöl’ü karşılarında gören vatandaşların memnuniyetleri gözlerinden okunurken bazı konulardaki görüşlerini bire bir başkana aktarabilme şansı yakaladılar.

Başkan Mustafa Çöl, denetimlerin ara ara yapılacağını belirtirken,sözlerine şunları ekledi;“İlçemizde her hafta Pazartesi günleri kurulan Pazar yerindeki esnaflarımızın ve alışveriş için gelen halkımızın görüşlerini,isteklerini ve şikayetlerini her zaman dikkate alacağız. Birlik ve beraberlik içinde onların yanındayız. Onların huzur,sağlık ve refahı için elimizden geleni yapacağız. Halkımız bize güvendi,bizde bu güvene layık olabilmek için gece gündüz durmadan çalışacağız.”

carsizyrt22 carsizyrt1

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN