• 7 Haziran 2017
  • +
  • -

BAŞKAN ÇÖL RAMAZAN AYI ESNAF ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

BAŞKAN ÇÖL RAMAZAN AYI ESNAF ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Ramazan ayı münasebetiyle Sandıklımızda çeşitli işlerde faaliyet gösteren esnaflarımıza  Ramazan ziyaretleri gerçekleştiriyor.

Ziyaretlerde Başkan Mustafa Çöl, esnaflarımıza ve personellerine içerisinde Ramazan ayında tüketilen çeşitli iftarlıkların bulunduğu hediye kutularından armağan ediyor. Esnaflarımız ile mübarek Ramazan ayında yapılan faaliyetler ve çalışma koşulları hakkında bilgi alan Başkan Çöl, işyerlerini gezerek hayırlı Ramazanlar dileklerinde bulundu.

Ramazan ayı içerisinde esnaf ziyaretlerini sürdüreceğinin altını çizen Başkan Çöl, “11 Ayın sultanı olan mübarek Ramazan-ı Şerif ayında bir araya gelerek bu manevi atmosferi iliklerimize kadar hissetmenin hazzını ve mutluluğunu yaşamaktayız. Esnaf kardeşlerimize ve personellerine çam sakızı çoban armağanı hediyelerimize oldu. Bu vesile ile sohbetler ederek tekrar görüşme fırsatımız oldu. Bütün Esnaf kardeşlerimize Ramazan ayının bolluğunu ve bereketini yaşatmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

 

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN