• 29 Eylül 2021
  • +
  • -

BAŞKAN ÇÖL ZAFER MAHALLESİ SAKİNLERİYLE BULUŞTU

BAŞKAN ÇÖL ZAFER MAHALLESİ SAKİNLERİYLE BULUŞTU

Sandıklı Belediye Başkanımız Mustafa Çöl, Zafer Mahallesi sakinlerimizle, Türk Telekom Fen Lisesinin toplantı salonunda bir araya gelerek değerlendirme toplantısında buluştu.

Zafer Mahallemize yapılması düşünülen SANJET hatları ile projelerin detaylı olarak mahalle sakinlerimizle istişare edildiği toplantıdan duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Mustafa Çöl konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada; “Zafer Mahallemizde Kıymetli hemşehrilerimiz ile birlikteyiz. Söz verdiğimiz çalışmalarımızı istişare ettik. Planlamalarımızı yaptık. Tamamladığımız ve bitmek üzere olan projelerimizin mutluluğunu paylaştık. Sizlere hizmet edebilmek büyük bir gurur.” Dedi.

Programın sonunda vatandaşlarımızın istek, dilek ve temennilerini dinleyen Başkan Mustafa Çöl kendisine iletilen sorunların talimatını orda vererek, çözülmesi konusunda gerekli çalışmaları başlattı.

Programa katılan vatandaşlarımız Başkan Mustafa Çöl’ün göreve geldiği günden bugüne kadar verdiği sözleri her zaman tuttuğunu, mahalle sakinleri olarak kendisine güvenlerinin tam olduğunu belirterek, işlerinde kolaylıklar dileklerinde bulundular.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN