• 15 Eylül 2015
  • +
  • -

BAŞKAN ÇÖL’DEN YENİ EVLENEN ÇİFTLERE NİKAH HEDİYESİ

BAŞKAN ÇÖL’DEN YENİ EVLENEN ÇİFTLERE NİKAH HEDİYESİ

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa ÇÖL Sandıklıda evlenen çiftlerin nikahlarını kıyarak, hediyelerini bizzat kendisi takdim ediyor.

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa ÇÖL gerçekleştirdiği nikah töreninde çiftlerin ilk mutluluklarına şahit olurken, Sandıklı Belediyesi tarafından hazırlanan ve yeni evlenen tüm çiftlere verilen hediyeleri yeni evlenen çiftlere veriyor. İçinde Kuran-ı Kerim, Namaz Hocası ve İslamda Evlilik gibi önemli eserlerin olduğu kitap setlerini Başkan Mustafa ÇÖL evlilik aktini tamamlayan çiftlerimize vererek hayırlı olsun dileklerinde bulunuyor.

Başkan ÇÖL; “Her yaz ayında olduğu gibi bu sene de Sandıklımızda yeni evlenen çiftler çoğunluktaydı. Bizlerde elimizden geldiği, programlarımız  müsade ettiği sürece bu düğünlere iştirak ederek, genç çiftlerimizin nikahlarını kıydık. Kıyılan Nikahlardan sonra yeni evlenen çiftelerimize Sandıklı Belediyesi olarak hediyelerimiz oldu, bu hediyeler yeni evlenen çiftlerimizin Evlilik Hayatlarına rehberlik etmesi ve Sandıklı Belediyesi olarak bir hatıra olması münasebetiyle çiftlerimize takdim ettiğimiz hediyelerdir. Tüm yeni evlenen çiftlere bir ömür boyu mutluluklar diliyorum. Mutluluğunuz daim olsun.”dedi.

Hayatlarını Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa ÇÖL’ün kıydığı nikah ile birleştiren çiftler, bu nazik hediyeler için Başkan Mustafa ÇÖL’e teşekkür ettiler.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN