• 25 Temmuz 2014
  • +
  • -

Başkan Çöl’ün Ramazan Bayramı Mesajı

Başkan Çöl’ün Ramazan Bayramı Mesajı

Belediye Başkanı Mustafa Çöl Ramazan Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı. “Başı rahmet, ortası mağfiret ve sonu azaptan kurtuluş” olan mübarek Ramazan ayını geride bırakarak, sevgimizi, umutlarımızı, mutluluğumuzu paylaşma, toplum olarak kaynaşma günü olan bayrama ulaşmanın huzur ve sevincini yaşıyoruz.
Bayramlar, her yıl gelip geçen sıradan günler olmaktan öte, dargınlık ve kırgınlıkların giderildiği, barış, sevgi ve esenliğin dalga dalga toplumun bütün kesimlerine yayıldığı, çok özel günlerdir. Bayramlarda, sevgi, saygı, özveri, fedakârlık ve güzellikleri gönülden gönüle geçirebilmeliyiz. Varlık sebebimiz ve hayır dualarına her zaman muhtaç olduğumuz aile büyüklerimizi ziyaret etmeli, çocukları sevindirmeliyiz.
Dünyanın değişik noktalarında baskı ve zulüm gören din kardeşlerimizin özellikle Yahudi zulmü altında ezilen Filistinli müslüman kardeşlerimizin bir an önce huzura,barışa ve özgürlüklerine ulaşmalarını temenni ediyorum.Bu düşüncelerle Milletimizin, ilçemizin ve tüm İslam âleminin Ramazan Bayramını kutluyor, bu bayramın hepimize, bütün insanlığa barış ve huzur getirmesini Yüce ALLAH’tan niyaz ediyorum.
Mustafa ÇÖL
Sandıklı Belediye Başkanı

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN