• 24 Mayıs 2023
  • +
  • -

BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL CANLI YAYINDA GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ

BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL CANLI YAYINDA GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ

Sandıklı Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, Sandıklı Belediyemiz tarafından sosyal medyada gerçekleştirilen CANLI yayında, Cumhurbaşkanlığı seçimi, gündemle ilgili konular ve hemşehrilerimizden gelen soruları cevapladı.

Belediye Başkanımız Sandıklı Termal Otelimizde gerçekleştirilen CANLI yayındaki programa ilk olarak Termal Otelimizde bulunduklarından dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek, burada yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Hafta sonu yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimi ile ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, Sandıklı ilçemizden güzel bir oy oranı yakaladıklarını ifade ederek, kendilerini destekleyen ve bu bağlamda emeği geçen herkese teşekkürlerini ilettiler.

İlçemizden uzun bir süre sonra Milletvekili çıktığını hatırlatan Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, bu konu hakkında çok gurur duyduklarını ve memnun olduklarını ifade ederek, inşallah Sandıklı ilçemizin gelen yatırımları almak noktasında daha avantajlı olacağına dikkat çektiler.

Sandıklı ilçemizden Cumhurbaşkanımıza sahip çıktığını ifade eden Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, ilçemizden oy alarak bizleri böleceklerini iddia eden kişilere en güzel cevabı halkımızın verdiğini söylediler. 30 yaşında Belediye Başkanı olmuş birisi olarak partimizin gençlere ne kadar büyük destek verdiğini belirten Başkan Mustafa Çöl, Afyonda en yüksek oyla Belediye Başkanı olduğunu hatırlatarak, en fazla genç milletvekili çıkaran partinin Ak Parti olduğunu dile getirdi.

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın karşısında 10-12 tane farklı grup olduğunu, ülkeyi bu anlamda darboğaza sokulmak istendiğini, ama Türkiyenin artık çok güçlü olduğunu kendi tankını, savaş uçağını, iha, siha, doğalgaz ve petrol rezervleri ile dünyada söz sahibi olduğunu ifade etti.

Son zamanlarda Depremzede kardeşlerimize muhalefet tarafından yapılan yanlış söz ve yaptırımların son derece çirkin ve kabul edilemez olduğunu ifade eden Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, kendilerine oy vermeyenlere hizmet yapmamak bu muhalefetin en büyük yanlışlarından birisi olmuştur dedi. Hatta bunu Defne ilçesindeki seçim sonuçlarını hatırlatarak verdi. Defne ilçesinde muhalefet partisinin kazandığını ama Ak Parti hükümetimiz tarafından buraya tam teşekküllü bir hastane açılışı yaptıklarını belirtti.

Bu düsturun kendilerine Cumhurbaşkanımızdan miras kaldığını ifade eden Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, kimse Mustafa Çöl’ü sevmek zorunda değil ama Mustafa Çöl herkese hizmet etmek zorunda, anlayışıyla siyaset yapıyoruz. Oy versin vermesin herkese hizmet vermek zorundayız dedi.

Açılışlarını yapmak için beklediğimiz projeler var inşallah Temmuz ayından itibaren çok güzel projeleri vatandaşlarımız ile buluşturmak için hazırlıklarımızı yapıyoruz dedi.  Yazın festival yapacağını belirten Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, konserler vereceğini ifade ettiler.

 

SANJET A.Ş yönetim kurulu ile bir toplantı yaptıkları bu sene 500 öğrencimize burs vereceklerini ifade ettiler.

Sandıklı Spor ve Kumalar Spor’a bu sene destek vermeye devam edeceklerini belirterek inşallah iki takımımızın da başarılı olmasını temenni ettiklerini dile getirdiler.

İki dönemdir bütün personellerimiz ile el birliği ile çalıştıklarını ve çalışmaya devam edeceklerini ifade eden Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, yapmış oldukları sosyal sorumluluk projeleri, kültürel projeler, tarihi projelerimize devam edeceklerini belirttiler.

Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl CANLI yayınımızda hemşerilerimizden gelen sorulara da içtenlikle cevap verdi.

Bu bağlamda; SANJET’lerin 15 Mayıs’ta kapanması ile ilgili gelen soruya; havaların ısınması ile az su kullanımının olması sebebi ile sistemde şişme meydana geldiğini, bunun sonucunda basınç kaynaklı hattımızda patlaklar oluştuğunu ifade etti.

Yüzme havuzuyla ilgili gelen soruya; inşallah yüzme bilmeyen vatandaşlarımıza yüzme öğretmek için bir proje hazırlığı içerisinde olduklarını 10 ayda yaklaşık 1000 hemşehrimize yüzme öğretmek istediklerini belirtti.

Memba suyu ne zaman gelecek sorusuna; 30 Haziran Cuma günü Sandıklımızın çeşmelerinden memba suyu akıtmak için çalışmalarına hızla devam ettiklerini ifade eden Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, bu anlamda Bakanımız, Afyonkarahisar Milletvekilimiz Prof. Dr. Veysel EROĞLU’na teşekkür ediyorum dedi.

Çay Mahallesi Demokrat çeşmesi için kendisine gelen teşekkür mesajı için duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, bir sonraki dönem Belediye Başkanı olur musunuz? sorusuna ise siyasette her an her şeyin olabileceğini ifade ederek, parti yönetimin taktiri olduğunu belirtti.

Siyasete girmesindeki en büyük etkenin Sandıklı ilçemize hizmet etmek olduğunu ifade etti.

Akdağ’da bulunan butik otelimizin en kısa zamanda faaliyete gireceğini belirten Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, yaz ayları için çok yoğun bir istek olduğunu belirtti.

Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, CANLI yayının sonunda 28 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimleri için, 14 Mayıs seçimlerinde olduğu gibi büyük bir destek beklediklerini ifade ederek, bu bağlamda bütün hemşehrilerimize teşekkür ettiler.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN