• 24 Mayıs 2023
  • +
  • -

BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL, VEKİLİMİZ DR. HASAN ARSLAN VE İLÇE BAŞKANIMIZ OSMAN IŞIK MUHTARLARIMIZ İLE BİR ARAYA GELDİ

BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL, VEKİLİMİZ DR. HASAN ARSLAN VE İLÇE BAŞKANIMIZ OSMAN IŞIK MUHTARLARIMIZ İLE BİR ARAYA GELDİ

Sandıklı Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, kıymetli eşleri Esra Özbayram Çöl, Afyonkarahisar Milletvekilimiz Dr. Hasan Arslan, Ak Parti İlçe Başkanı Osman Işık, Sandıklı merkezde görev yapan muhtarlarımız ve değerli eşleri ile yemek organizasyonunda bir araya geldi.

Sandıklı Termal Otelimizde yapılan akşam yemeği organizasyonuna katılan Dr. Mustafa Çöl, burada muhtarlarımızla yemek yiyerek, yemeğin akabinde hafta sonu gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı seçimleri için kendileriyle fikir alışverişinde bulundular.

Muhtarlarımız ile yapılan istişarelerde Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, Vekilimiz Dr. Hasan Arslan ve Ak Parti İlçe Başkanımız Osman Işık söz alarak açıklamalarda bulundular.

Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl yaptığı açıklamada; hafta sonu yapılacak olan seçimlerde asla rehavete kapılmamak gerektiği, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın desteklenmesi noktasında kendilerine her zaman güvendiklerini, muhtarlar olarak kendilerinin çok özel ve imrenilen bir görevi yaptıklarını, halkımızın her türlü derdini, sıkıntısını, sevinçlerini ilk olarak muhtarlarımız ile paylaştıklarını bu bağlamda üzerlerindeki yükün çok olduğu ifade edilerek, kendilerine verdikleri desteklerden dolayı hepsine tek tek teşekkür ettiler.

Afyonkarahisar Ak Parti Milletvekilimiz Dr. Hasan Arslan yaptığı açıklamada; kendilerini gibi siz değerli muhtarlarımızın da seçimle göreve geldiklerini, bu bağlamda halkımızın destekleri ile görevlerini yapmaya devam ettiklerini, hemşehrilerimizle sürekli istişare yaparak, çözüm noktasında çalıştıklarını belirterek, bu bağlamda Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin önemine vurgu yaptılar. Muhtarlarımıza ve değerli eşlerine teşekkür eden Vekilimiz Dr. Hasan Arslan, bu organizasyonda kendilerini buluşturan Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl’e teşekkür ettiler.

Ak Parti İlçe Başkanı Osman Işık yaptığı açıklamada; Değerli muhtarlarımızın ilçemizde çok önemli birer mihenk taşı olduklarını, yerel yönetimlerin halkla en yakın noktada olmaları itibarıyla vatandaşlarımızın nabzını herkesten daha iyi tuttuklarını, bu bağlamda tecrübelerinin herkesten çok olduğunu ifade ederek, karşılıklı istişarelerle her zaman problemlerin üstesinde geleceklerini ifade ederek kendilerine teşekkür ettiler.

Muhtarlarımız Sandıklı Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl’e böylesine güzel bir atmosferde kendilerini misafir ettikleri için ve kendilerine her zaman destek verdikleri için teşekkür ederek, inşallah hafta sonu Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde ilçemizden yine beklenen oy oranının çıkacağını, Afyonkarahisar ilimizin en büyük ilçesi olan Sandıklımızın üstüne düşeni yapmaya devam edeceğini, bu bağlamda Afyonkarahisar Milletvekilimiz Dr. Hasan Arslan ve Ak Parti İlçe Başkanı Osman Işık’a güvendiklerinin altını çizdiler.

Muhtarlarımız ve değerli eşleri ile yapılan akşam yemeği organizasyonu, Sandıklı Termal Otel önünde hep birlikte çekilen aile fotoğrafı ile sona erdi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN