• 29 Ağustos 2022
  • +
  • -

BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL’DEN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL’DEN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

Sandıklı Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Dr. Mustafa Çöl mesajında; “Kahraman milletimizin şanlı tarihinin altın halkalarından biri olan ve Cumhuriyetimize hayat veren 30 Ağustos Zafer Bayramının 100. yıl dönümünü kutlamanın heyecanı, gururu ve sevinci içerisindeyiz.

30 Ağustos, tarihi şanlı zaferlerle dolu Türk milletinin büyük kahramanlıklar göstererek, milletimizi yok etmeye çalışanlara, karşı birlik ve beraberlik ruhuyla verdiği mücadelenin muhteşem zaferidir.

Türk Milletinin esarete asla boyun eğmeyeceğinin dosta düşmana ilan edildiği 30 Ağustos Zaferi, Türk Milletinin Ordusuyla bütünleştiği, ayağındaki çarığı, torbasındaki azığı paylaştığı, gözünü kırpmadan canını vatanı uğruna feda ettiği bir mücadelenin sonucudur.

Bu vesileyle; 30 Ağustos Zafer Bayramımızın 100. yılını, büyük bir coşku ve umutla kutluyor, başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, kanlarıyla destan, cesaretleriyle tarih yazarak bizlere bu toprakları vatan bırakan tüm şehitlerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimizi saygı ve minnetle anıyorum.”

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN