• 8 Mart 2023
  • +
  • -

BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL’DEN “8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ” MESAJI

BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL’DEN “8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ” MESAJI

Sandıklı Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak, Hayatımızın başından sonuna dek, sevginin, fedakarlığın ve azmin sembolü olan tüm kadınlarımızın “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” nü kutlayarak şu ifadelere yer verdi.

“Kadınlarımız yaşantımızın her alanında yanımızda olan, bizleri dünyaya getiren, büyüten, yetiştiren, eğiten, sevgisi ile kuşatarak şefkatli yürekleriyle bizleri bir an olsun yarım bırakmayan, en değerli varlıklarımızdır. Bizlerin başımızın tacı annemiz, hayat arkadaşımız, kızımız, kardeşimiz, hayatımıza anlam katan kadınlarımız toplumumuzun en önemli yapı taşlarıdır.

Milli ve manevi değerlerimizin, kültür ve geleneklerimizin en kıymetli taşıyıcıları hiç şüphe yok ki kadınlarımızdır. Doğumdan ölüme kadar hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan kadınlarımız toplumun her kademesinde görev aldığı gibi kahramanlık destanları yazarak eline silahı alıp düşmanın üzerine yürümüş, kucağında mermi ile cepheye koşmuştur.

Bu vesilelerle başta tüm şehit anneleri ve eşleri olmak üzere; yaşamın her anında her türlü fedakârlıkta bulunan, yokluğumuzu ve sıkıntılarımızı paylaşan, her zaman yanımızda olan tüm fedakâr kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum.”

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN