• 13 Mayıs 2023
  • +
  • -

BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL’DEN ANNELER GÜNÜ MESAJI

BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL’DEN ANNELER GÜNÜ MESAJI

Sandıklı Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, 14 Mayıs “Anneler Günü” münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Tüm Annelerimizin, Anneler Günü’nü kutlayan Başkan Dr. Mustafa Çöl şu ifadelere ye verdi.

“Başta şehit Annelerimiz olmak üzere, eli öpülesi Annelerimizin, Anne adaylarımızın, kendisini Anne hisseden bütün kadınlarımızın, 14 Mayıs Anneler Günü’nü kutluyorum.

Dünyaya gözlerimizi ilk açtığımız andan itibaren sevgisiyle, şefkatiyle, merhametiyle bizleri kucaklayan, hayatını evlatlarına adayan, her anımızda yanımızda olan ve hakkı hiç ödenemeyecek olan annelerimizin bu özel gününü kutlamak evlatlar olarak bizlerin borcudur.

En mutlu anlarımızda olduğu gibi, tüm sıkıntılarda sığındığımız liman olan annelerimizin tek beklentisi, bizlere gösterdikleri sevgi ve ilgiyi onlara da hissettirmektir. Bu yüzden hiçbir hediye anne sevgisinin üzerinde değildir.

Karşılıksız sevgi, şefkat ve merhametle bizlerin bugünlere gelmesinde en büyük pay sahibi olan annelerimiz, en değerli varlıklarımızdır. Bu duygu ve düşüncelerle, hayatımız boyunca bize güven ve destek veren, geleceğe umutla bakmamızı sağlayan tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor, başta şehit anneleri olmak üzere tüm annelere sevgi, saygı ve şükranlarımı sunuyorum.”

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN