• 7 Temmuz 2022
  • +
  • -

BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL’DEN KURBAN BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL’DEN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Sandıklı Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Dr. Mustafa Çöl mesajında şu ifadelere yer verdi.

“Paylaşmanın, yardımlaşmanın, mutluluğun, huzurun daha yoğun olarak yaşandığı bir bayrama hep birlikte daha kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz.

Bizler şunu çok iyi biliyoruz ki; Bayramların Bayram olabilmesi için kucaklaşmak, kaynaşma, birlik olmak gerekir. Bayramlar sevinme günüdür, barış günüdür, küskünlüklerin unutulduğu, birlik ve beraberlik içerisinde huzura yürüme günüdür.

Bayramlarımız, millet olma şuuruna ermenin, ortak değerlerimizi güçlendirmenin ve aramızdaki bağları geliştirmenin de vesilesidir. Bayramlar aynı zamanda bir gönül kazanma seferberliğidir. Bugüne kadar her konuda gösterdiğimiz gibi, birlik ve beraberlik örneği göstererek; gerçek ihtiyaç sahiplerine elimizi uzatıp bu mübarek günün ruhuna daha uygun davranacağız.

Sandıklı Belediyesi olarak bizler, her zaman olduğu gibi bu bayramda da sizler için her türlü duruma hazır bir şekilde görevimizin başında çalışıyor olacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle değerli hemşehrilerimizin ve milletimizin Mübarek Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, daha sağlıklı, mutlu, huzurlu nice günler ve bayramlar diliyorum. Bayramınız Mübarek Olsun.”

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN