• 20 Ağustos 2022
  • +
  • -

BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL’E BİR ÖDÜL DAHA

BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL’E BİR ÖDÜL DAHA

Her yıl geleneksel olarak Kent&Başkan Dergisi tarafından, tüm Türkiye’de online anket sistemiyle başarılı Belediye Başkanlarının belirlendiği projelerde yerel kalkınma ve işbirliği kategorisinde “Teknolojik Jeotermal Sera Projesi” ile Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl ödüle layık görüldü.

Tüm Türkiye’den hatırı sayılır bir oy ile yarıştığı kategoride birincilik ödülüne layık görülen “Teknolojik Jeotermal Sera Projesi” için ödülünü, bir önceki Afyonkarahisar, şimdi Kayseri Valimiz Gökmen Çiçek’ten alan Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl duyduğu memnuniyeti ifade ederek bir açıklama yaptı.

“Kent-Başkan Dergisi’nin Türkiye Geneli ödül yarışmasında en büyük ödül Sandıklı’mıza verildi. Bu ödülünün haklı gururunu duymaktayız. Üretim, İstihdam, İhracat, Çevre kategorilerinde sağladığımız katma değer ile 1. lik ödülüne layık görülmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Önce ki Valimiz Sayın Gökmen Çiçek’in elinden ödülümüzü almak bir başka anlamlıydı bizim için. Ben emeği geçen herkese teşekkür ediyor, saygı ve selamlarımı sunuyorum.”

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN