• 19 Haziran 2022
  • +
  • -

BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL’ÜN BABALAR GÜNÜ MESAJI

BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL’ÜN BABALAR GÜNÜ MESAJI

Sandıklı Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, Haziran ayının üçüncü Pazar günü kutlanan “Babalar Günü” dolasıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Mesajında, Aile değerlerimizin korunmasında, adalet, paylaşma, sorumluluk, sevgi, saygı, otorite gibi değerlerin kuşaktan kuşağa aktarılmasında belirleyici bir rol üstlenen Babalarımızın gününü kutlayan Başkan Dr. Mustafa Çöl şu ifadelere yer verdi.

“Bizlere adaleti, merhameti, paylaşmayı, dayanışmayı ve sorumluluğu öğreten babalarımız, aileleri için her zorluğa göğüs gerer ve her zaman ailesinin mutluluğunu kendi mutluluğundan önce tutar. Toplumda değeri hiçbir zenginlikle ölçülmeyen ve güçlü bir ailenin temelini oluşturan babalarımız evimizin direği, ailenin dayanak noktasıdır.

Bir babanın en mutlu olduğu an, evlatlarının ve ailesinin mutlu ve huzurlu olduğu andır. Bu nedenledir ki ailesi için kol kanat olan, büyük çaba sarf eden babalar saygının ve hürmetin en iyisine layıklardır. Hiçbir karşılık beklemeden fedakârca bizleri yetiştiren, güven içerisinde geleceğe hazırlayan babalarımız, hayat yolculuğumuzda iyi birer rol model olarak her türlü zorluğa göğüs germeyi, mücadele etmeyi, her koşulda ayakta kalmayı öğretir ve tecrübeleriyle yolumuzu aydınlatır.

Ben bu vesileyle başta şehitlerimizin babaları olmak üzere bu vatan için canını hiçe sayan ve bugün aramızda olmayan tüm babaları rahmetle anıyor, çocuklarının geleceğe daha güvenle bakması için, canla başla çalışan tüm babaların Babalar Günü’nü içtenlikle kutluyorum” ifadelerini kullandı.”

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN