• 1 Haziran 2016
  • +
  • -

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL ASRI SAADET SERGİ AÇILIŞINA KATILDI

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL ASRI SAADET SERGİ AÇILIŞINA KATILDI

Sandıklı Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Çöl, Aktürkler İmam Hatip Orta Okulu tarafından düzenlenen  “Kur’ an Işığında Asrı Saadet” sergisine katıldı.

Açılışa Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Fatih Akçil, Sandıklı İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Karaosman, Sandıklı Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Saylık, protokol üyeleri, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Sergi açılışı aziz şehitlerimiz için yapılan saygı duruşu, istiklal marşımız ve kur’ anı kerim tilaveti ile başladı. Bedir, Uhut, Hendek  savaşları ve bunun yanında Peygamber Efendimizin yaşadığı zamanlarının tasvir edildiği sergi açılışı,  öğrenci kardeşlerimizin okumuş olduğu ilahiler ile devam etti. Protokol üyeleri ile sergi açılışını yapan Başkan Mustafa Çöl, açılan bütün sergileri gezerek öğrenci kardeşlerimizden bilgi aldı. Başkan Mustafa Çöl, böyle güzel bir organizasyonu düzenledikleri ve vatandaşlarımız ile buluşturdukları için okul yönetimine teşekkür etti.

Aktürkler İmam Hatip Orta Okulunda düzenlenen program çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN