• 8 Eylül 2015
  • +
  • -

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa ÇÖL Şirinevler Mahallesi Mehmet Akif Ersoy İlköğretim okulunun önünde ve Çakır Mahallesi Endüstri Meslek Lisesi önünde yapılan yol çalışmasını yerinde inceledi.

Yol ve kaldırım yapım çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Mustafa ÇÖL burada yapılan çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı. Okulların açılmadan bu bölgelerdeki çalışmaların bitirilmesi, kaldırım genişletilmesi ve öğrencilerin güvenliği için yaya kaldırımları konusunda ekiplere talimat veren Başkan ÇÖL vatandaşlarla da çalışmalar hakkında fikir alış verişinde bulundu.

Konu hakkında açıklamalar yapan Başkan ÇÖL;

“Bu sene Sandıklı’da girmediğimiz mahalle ve sokak kalmayacak demiştik, bunu yapmak için ekiplerimiz gece gündüz demeden yoğun bir mesai harcamaktadırlar. Yollarımızın yeniden yapılırken okullarımızın önleri bizler için öncelik arz etmektedir. Okullar açıldıktan sonra okul giriş ve çıkışlarında fazla yoğunluk olacağından okullar açılmadan bu yolları bitireceğiz. Mehmet Akif Ersoy ilköğretim okulu önü, Endüstri Meslek Lisesi önü ve kısa süre sonra çalışması başlayacak İmam Hatip Lisesi önündeki yolları kaldırımları ile beraber bitirerek vatandaşımızın kullanımına açacağız. Buralarda araçların öğrenci kardeşlerimizin geçişlerini engellememesi için yaya geçitleri ile belirginlik sağlayarak olası kazaların önüne geçmek istiyoruz. Bu ve bunun gibi faaliyetlerle Sandıklımızı hep birlikte güzelleştireceğiz.”dedi.

Başkan Mustafa ÇÖL’ün incelemeleri sırasında vatandaşlar ile de sohbet ederken, vatandaşlarımız yapılan çalışmalardan ve yolların yenilenme işlemlerinden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN