• 25 Ocak 2022
  • +
  • -

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL YOLCULARIMIZA ÇORBA İKRAMINDA BULUNDU

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL YOLCULARIMIZA ÇORBA İKRAMINDA BULUNDU

Sandıklı Belediye Başkanımız Mustafa Çöl, Belediye Başkan Yardımcımız Mehmet Öztopbaşla birlikte, soğuk ve olumsuz hava şartlarında yolculuk yapan hemşehrilerimize çorba ikramı yaparak, hayırlı yolculuklar dileklerinde bulundu.

Gecenin geç saatlerinde ilçemizden Afyonkarahisar istikametine doğru yol alan yolcularımıza çorba ikramında bulunan Başkan Mustafa Çöl, burada görev yapan emniyet mensuplarımıza da çorba ikramında bulunarak işlerinde kolaylıklar dileklerinde bulundu.

Başkan Mustafa Çöl burada Zabıta Müdürlüğümüz ve İtfaiye Müdürlüğümüz ekiplerinden yapılan ve yapılacak çalışmalar hakkında ilgiler alarak hemşehrilerimize destek olma noktasında gösterdikleri çalışmalardan dolayı kendilerine hayırlı işler dileklerinde bulundu.

Başkan Mustafa Çöl ve beraberindeki heyet son olarak Fen İşleri Müdürlüğümüz ile Temizlik İşleri Müdürlüğü personellerini ziyaret ederek kendilerine çorba ikramında bulundular. İlçemizde soğuk ve yağışlı hava dolayısıyla gecenin geç saatlerine kadar mesai yapan çalışanlarını unutmayan Başkan Mustafa Çöl, kendilerine bu bağlamda yapmış oldukları çalışmalar takdir ettiğinin altını çizerek kolay gelsin temennisinde bulundu.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN