• 30 Nisan 2022
  • +
  • -

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN 1 MAYIS İŞÇİ BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN 1 MAYIS İŞÇİ BAYRAMI MESAJI

Sandıklı Belediye Başkanımız Mustafa Çöl, “1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü” münasebetiyle ilgili bir kutlama mesajı yayınladı.

İşçi kardeşlerimizin sıkıntısız bir şekilde huzurla çalışması, haklarının alın terleri kurumadan verilmesi çok önemlidir. Ülke ekonomisine katkı sağlayan bütün işçi kardeşlerimizin her zaman yanında olduğunun altını çizen Başkan Mustafa Çöl mesajında şu ifadelere yer verdi.

“Her zaman söylediğimiz gibi bizler için alın teri ve emek en yüce değerdir. Çünkü bizler insana değer veren, emeğe saygı duyan ve alın terini kutsal gören bir anlayışa sahibiz. Her türlü şartta emek veren işçi kardeşlerimizin sadece yılın belli bir gününde değil, her zaman yanlarında olduğumuzu belirtmek isterim.

Bu duygu ve düşüncelerle; “1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü” nün, bir şenlik havasında geçmesini, bir olmak, beraber olmak, dayanışma içinde kavgadan çatışmadan uzak, barış ve kardeşlik duyguları içerisinde kutlanması dileğiyle tüm işçi kardeşlerimin 1 Mayıs İşçi Bayramı’nı kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN