• 29 Ağustos 2017
  • +
  • -

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Çöl, mesajında şu ifadeleri kullandı; “95. yılını kutladığımız 30 Ağustos Zaferi, şanlı tarihimizin en değerli anlarından biridir. Bu zafer, tarihimizin en zor zamanında bile bağımsızlığımızdan asla vazgeçmeyeceğimizi gösteren çok önemli bir başarıdır. Büyük Zaferin 95. yıl dönümünü kutladığımız bugünlerde yaşadığımız terör olayları birlik ve beraberliğimizi asla bozamayacaktır. Aziz milletimiz yıllardır olduğu gibi bugünün zor şartlarında da ülkemizin birlik, beraberlik, huzur ve istikrar ortamını koruyacak güce ve imkana sahiptir. Bu büyük zafer, vatanımızın ve milletimizin varlığı ve birliği söz konusu olduğunda, insanlarımızın canını seve seve verebildiğinin en güzel göstergesidir.

15 Temmuz tarihinde halkımızın vatanımız ve demokrasi adına canı pahasına sergilediği asil duruşun tarihi köklerini 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda aramak gerekmektedir. Büyük Türkiye yolunda karşımıza çıkacak engelleri teker teker aşarak, ülkemizi muasır medeniyet seviyesinin üstüne çıkaracağımıza inancım tamdır.

Bu duygularla, başta Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşları olmak üzere ülkemizin bağımsızlığı için canlarını seve seve feda eden aziz şehit ve gazilerimizi saygı, minnet, şükran ve rahmetle bir kez daha anıyor, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı en içten dileklerimle tebrik ediyorum.” dedi.

 

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN