• 30 Mart 2022
  • +
  • -

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN ANKARA ÇIKARMASI

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN ANKARA ÇIKARMASI

Belediye Başkanımız Mustafa Çöl, Ak Parti İlçe Başkanı Osman Işık ve Ak Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı ve Meclis Üyemiz Ahmet Aktürk ile birlikte Ankara ilimizde bir dizi temaslarda bulunarak, Sandıklımıza müjdelerle döndü.

Belediye Başkanımız Mustafa Çöl Ankara’da yaptığı temaslar kapsamında; Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, Danıştay 10. Daire Başkanı ve Tahkim Kurulu Başkanı Yılmaz Akçil, Tarım ve Orman Bakanlığı Bakan Yardımcımız Akif Özkaldı, Tarım Reformu Genel Müdürü Kerim Üstün, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Tarlacı, Kültür ve Turizm Bakanlığı Müzeler Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Aslan, TOKİ Başkan Yardımcısı Dursun Baştürk, Ulaştırma ve Altyapı Bakan Müşaviri Fethi Turgut ve Ankara Vali Yardımcısı Osman Akbaş’ı ziyaret ederek kendileriyle görüştüler.

Belediye Başkanımız Mustafa Çöl temaslarla ilgili sosyal medya adreslerinden yaptığı açıklamada; “Sandıklımızda yapımı devam eden ve yapılacak olan projelerin istişare edildiği Ankara ziyaretlerimizde; İçme suyu projemiz, Aile Destek Merkezleri (ADEM), Hisar Kalesi Projemiz, Yeşildirek Sokak Sağlıklaştırma, 5. Etap TOKİ Projemiz, Kamulaştırma işlemleri biten Sandıklı-Hocalar yolumuzun yapım işi, ilçemiz girişinde bulunan Karayolları kantarının başka bir yere taşınması gibi pek çok müjdeyle ilçemize dönüyoruz.

Bizlere bu imkanları sunan Devlet büyüklerimize, Bakanlarımıza, Milletvekillerimize ayrı ayrı teşekkür ediyor, Sandıklımızı, hemşehrilerimizi daha güzel yarınlara ulaştırmak için çalışmaya devam ediyoruz.

Bu bağlamda; 9 Bakanlık ve Kurum ziyaretlerimizde bizleri yalnız bırakmayan İlçe Başkanımız Osman Işık, İlçe Gençlik Kolları Başkanı ve Belediye Meclis üyemiz Ahmet Aktürk’e teşekkür ediyorum. Sandıklımıza hayırlı olsun.” İfadelerine yer verdi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN