• 7 Mayıs 2022
  • +
  • -

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN ANNELER GÜNÜ MESAJI

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN ANNELER GÜNÜ MESAJI

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, “Anneler Günü” dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Mustafa Çöl mesajında; “Anne sevgisi, insan yaşamının her evresinde var olan en anlamlı duygulardan birisidir. Onlar karşılıksız sevgileri, şefkatleri ve sonsuz özverileri ile başımızın tacıdırlar. Bizi biz yapan değerleri barındıran annelerimiz, varlıklarıyla bizleri onurlandırmakta, geleceğimizi ellerinde şekillendirmektedirler.

Ülkemize ve insanlığa faydalı nesiller yetiştirmek için her türlü zorluğa göğüs gererek fedakârca çalışan annelerimiz, aile değerlerinin yaşatılması ve geleceğe taşınmasının da en önemli güvencesidir.

En mutlu anlarımızda olduğu gibi, tüm sıkıntılarda sığındığımız liman olan annelerimizin tek beklentisi, bizlere gösterdikleri sevgi ve ilgiyi onlara da hissettirmektir. Bu yüzden hiçbir hediye anne sevgisinin üzerinde değildir.

Ben bu vesileyle; dünyaya gözlerimizi ilk açtığımız andan itibaren sevgisiyle, şefkatiyle, merhametiyle bizleri kucaklayan, hayatını evlatlarına adayan her anımızda yanımızda olan ve hakkı hiç ödenemeyecek olan annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor, her günlerini mutlu, sağlıklı ve sevinç dolu yaşamalarını temenni ediyorum.”

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN