• 10 Mayıs 2022
  • +
  • -

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN ENGELLİLER HAFTASI MESAJI

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN ENGELLİLER HAFTASI MESAJI

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, 10-16 Mayıs “Engelliler Haftası” münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Engelliliğin yalnızca engelli hemşehrilerimizin ya da ailelerinin değil bütün toplumu ilgilendiren bir konu olduğunun altını çizen Başkan Mustafa Çöl şu ifadelere yer verdi.

“Engellilik kavramı, doğuştan sahip olabileceğimiz gibi yaşantımızın herhangi bir döneminde de karşılaşabileceğimiz bir durumdur. Engelli bir birey olmanın elbette türlü zorlukları bulunabilir ancak en büyük sorun, onların önündeki engelleri kaldırmamak, onlara engel olmaktır.

Bizler ilçemizde engelli bireylerimizin yaşamında rahat etmeleri, sosyal hayatta özgürce var olabilmeleri için çalışıyoruz. Bu bağlamda sadece sosyal hayatta değil iş hayatında da gayet başarılı olabileceklerini Sandıklı Belediyesinde birlikte görev yaptığımız mesai arkadaşlarımızdan takip ediyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle; 10-16 Mayıs Engelliler Haftası kapsamındaki etkinliklerin toplumsal duyarlılığın artmasına katkı sunmasını temenni ediyor, yalnızca bir gün değil her zaman engelli kardeşlerimizin yanında olduğumuzu bir kez daha hatırlatmak istiyor, azim ve sabırlarıyla hepimizin örnek alması gereken tüm engelli bireylerimize ve onların fedakâr ailelerine selamlarımı sunuyorum.”

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN