• 8 Mart 2017
  • +
  • -

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN KADINLARIMIZA 8 MART JESTİ

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN KADINLARIMIZA 8 MART JESTİ

8 Mart Dünya Kadınlar günü münasebetiyle Ak Parti Sandıklı Kadın Kolları tarafından Cumhuriyet Parkında düzenlenen etkinliğe Başkan Mustafa Çöl konuk oldu.

Başkan Mustafa Çöl düzenlenen etkinliğe katılan kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutlayarak, kendilerine çiçek hediye etti. Cumhuriyet Parkında düzenlenen etkinliğe Afyonkarahisar Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk ‘de katıldılar.

Burada bir konuşma gerçekleştiren Başkan Mustafa Çöl; “Böyle bir organizasyonun temelini atan kadın kollarımıza, değerli meclis üyemize ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum. İnşallah en kötü günümüz bugün olsun diyorum. Daha güzel günlerde hep beraber olmak ümidiyle hepinize saygılar sunuyorum, sağolun varolun.” diyerek  görüşlerini belirttiler.

Cumhuriyet Parkındaki personellerini de unutmayan Başkan Mustafa Çöl, kendilerine çiçek hediye ederek, 8 Mart Dünya Kadınlar günlerini kutlayıp hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Programa katılan kadınlarımız bu güzel jesti için Başkan Mustafa Çöl’e teşekkür ederek, kendilerini unutmadıkları için duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN