• 26 Nisan 2022
  • +
  • -

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN KADİR GECESİ MESAJI

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN KADİR GECESİ MESAJI

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, 27 Nisan Çarşamba gecesi idrak edeceğimiz, bin aydan daha hayırlı olan mübarek Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

11 ayın sultanı olan Ramazan ayının son günlerine gelmekten dolayı taşıdıkları hüznü ifade eden Başkan Mustafa Çöl; “Sema kapılarının açıldığı, açılan ellerin geri çevrilmediği, dua ve yapılan tövbelerin kabul edildiği Kadir Gecesine bizleri ulaştıran Rabbimize sonsuz şükürler olsun.

Tutulan oruçlarla yapılan ibadet ve yardımlarla bir manevi iklimden geçerek idrak ettiğimiz Ramazan ayı, Kadir Gecesi ile zirveye ulaşmakta ve bayram sevinci ile taçlanmaktadır. Rahmet ve mağfiretin sağanak halinde indiği Kadir Gecesi, faziletine inanarak idrak ettiğimiz takdirde kurtuluşumuza vesilece olacaktır.

Kadir Gecesi, günahlardan arınmış yeni bir hayat için ilahi fırsattır. Kadir Gecesinin kadrini bilerek değerlendirmeli, affedici olan, affetmeyi seven yüce Allah’tan af dilemeli ve bol dua etmeliyiz. Kuran-ı Kerim’in Peygamber Efendimize (S.A.V) inmeye başladığı bu mübarek gecenin, ülkemiz başta olmak üzere tüm dünyaya sevgi ve barışın tesis edilmesine vesile olmasını niyaz ediyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşerilerimin Kadir Gecesini kutlar, bu gecenin ülkemize, İslam âlemine ve bütün insanlığa sevgi, merhamet ve hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.” İfadelerine yer verdi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN