• 8 Haziran 2022
  • +
  • -

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN ÖĞRENCİ KARDEŞLERİMİZE ZİYARET

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN ÖĞRENCİ KARDEŞLERİMİZE ZİYARET

Sandıklı Belediye Başkanımız Mustafa Çöl, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Bozkurt ile birlikte Türk Telekom Fen Lisesinde düzenlenen deneme sınavlarında terk döken öğrenci kardeşlerimizi ziyaret ederek, başarılar dileklerinde bulundular.

Türk Telekom Fen Lisesi ziyaretlerinde Okul Müdürümüz Recep Çetin ev sahipliğinde yapılan ziyarette bir açıklama yapan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Bozkurt; “Eğitim camiasından gelen Belediye Başkanımız ile birlikte ilçemize daha iyi hizmetler yapmak için var güzümüzle çalışıyoruz. Bilindiği gibi Belediye Başkanımızın bizlere destekleri ile sizlere farklı kategorilerdeki öğrenci kardeşlerimize ücretsiz denemeler veriyoruz. Ben bu bağlamda kendisine teşekkür ediyorum.” İfadelerine yer verdi.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Başkan Mustafa Çöl; “Sizlerin ilerleyen eğitim yaşantınızı etkileyecek olan sınavlara daha rahat girebilmeniz, sınav stresi ile başa çıkabilmeniz ve kendinizi deneyerek eksik kaldığınız alanlarda kendinizi yetiştirebilmeniz için; İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile birlikte ortaklaşa yapmış olduğumuz deneme sınavları tüm hızıyla devam ediyor.

Şimdiye kadar 6 tane Ortaokul da LGS sınavı denemesi ile 3169 öğrenci kardeşimizin, Lise denemeleri kapsamında TYT branşında 1140 öğrenci kardeşimizin, AYT branşında 760 öğrenci kardeşimizin deneme sınavı olmasına vesile olduk.

İnşallah bu hazırlık ve denemeler ilerleyen zamanlarda gireceğiniz gerçek sınavlarda sizlere yol göstererek hedeflediğiniz ve istediğiniz bölümleri kazanmanızı sağlayarak başarı çıtamızı yükselteceksiniz.

Ben bu vesileyle İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Bozkurt’a Okul Müdürlerimize, idareci ve yöneticilerimize teşekkür ediyor, bütün öğrenci kardeşlerimize ve ailelerimize sınavlarda yürekten başarılar diliyorum.” İfadelerine yer verdi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN