• 21 Şubat 2019
  • +
  • -

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’E ZİYARETLER HIZ KESMİYOR

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’E ZİYARETLER HIZ KESMİYOR

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl’e ziyaretler ara vermeden devam ediyor. Makam odasına gelen vatandaşlarımız hayırlı olsun dileklerinde bulunarak kendilerine olan desteklerini dile getiriyorlar.

Başkan Mustafa Çöl’ün öğrencisi olan ve şu anda Atabey Kaymakamı olarak görev yapan Sayın Furkan Seyman, kendilerine bir nezaket ziyareti gerçekleştirdiler. Karşılıklı fikir alış verişinin yapıldığı ziyaret gündeme dair konuların görüşülmesi ile sona erdi.

Ziyaretler kapsamında İl Genel Meclisi Adayı İbrahim Kaynak ve Akharımlı hemşerilerimiz Başkan Mustafa Çöl’e destek ziyaretinde bulundular. Başkan Çöl, Akharımlı vatandaşlarımıza vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür ederek, İbrahim Kaynak’a çıkmış olduğu bu kutlu yolda başarılar diledi.

Başkan Mustafa Çöl’e Zafer Mahallesi Muhtar Adayı  Barış Acar’da bir ziyaret gerçekleştirdi. Başkan Çöl burada yapmış olduğu açıklamada; “Zafer Mahallemiz Muhtar adayı Barış Acar ve genç kardeşlerime ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Barış kardeşimi genç yaşta ki medeni cesaretinden dolayı kutluyorum. Başarılar diliyorum.” ifadelerine yer verdi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN