• 2 Haziran 2014
  • +
  • -

Başkan Temizlik İşcisini Ödüllendirdi

Başkan Temizlik İşcisini Ödüllendirdi

Belediyemiz Temizlik İşleri Müdürlüğü’nde çalışan şirket personeli Ferrah Akgül’e disiplinli ve başarılı çalışmalarından dolayı Belediye Başkanı Mustafa Çöl tarafından çeyrek altınla ödüllendirildi.

Belediyemiz Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilen temizlik işleri personelleri arasında çalışmalarında özverili ve çalışkan olarak belirlenen Ferrah Akgül isimli temizlik işçisine yapmış olduğu üstün ve başarılı hizmetlerinden dolayı Başkan Çöl tarafından çeyrek altınla ödüllendirilerek ayın elemanı seçildi.

Görevlerinde gösterdiği üstün ve başarılı hizmetleri ile ödül almaya layık görülen Ferrah Akgül’ü tebrik eden Belediye Başkanı Mustafa Çöl, “Temiz bir Sandıklı için hep birlikte el ele verip çalışmalıyız. İşinizin ne kadar zahmetli bir iş olduğunu çok iyi biliyorum. Bu başarının devam etmesi konusunda herkes üzerine düşen görevi yerine getirmelidir. Mesai içersinde gösterdiği performans sayesinde işlerinde başarılı olduğu tespit edilen bu arkadaşımız çalışma bölgelerindeki vatandaşlardan da çok olumlu tepkiler almıştır. Kendilerini kutluyorum ve başarılı çalışmalarının devamını diliyorum.  Ve görevi esnasında özveriyle çalışan ve disiplinli iş anlayışı ile arkadaşlarına örnek teşkil eden, başarılı işçilerimizi her zaman ödüllendireceğiz” dedi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN