• 11 Ocak 2023
  • +
  • -

BELEDİYE BAŞKANIMIZ DR. MUSTAFA ÇÖL MUHTARLARIMIZ İLE BULUŞTU

BELEDİYE BAŞKANIMIZ DR. MUSTAFA ÇÖL MUHTARLARIMIZ İLE BULUŞTU

Sandıklı Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, ilçemizdeki muhtarlarımız ile rutin olarak gerçekleştirdiği toplantılar kapsamında, bir araya gelerek istişarelerde bulundular.

Muhtarlarımızdan dilek, istek ve temennilerini dinleyen Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, kendileriyle mahallelerimize yapılacak olan işlemlerle ilgili notlar alarak, yapılması yönünde ilgili müdürlüklerimize talimatlarını vererek, konuların takipçisi olacaklarını ifade ettiler.

Sandıklı Belediyesi olarak muhtarlarımızın fikirlerini her fırsatta alarak, yapılan çalışmalarda ortak hareket ettiklerini ifade eden Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl,  yerel yönetimlerin olmazsa olmazı olan muhtarlarımıza teşekkür ederek, mahalle sakinlerimiz ile birebir görüşmeler gerçekleştirerek ilçemizin nabzını tutma noktasında hayati bir konumda olduklarının altını çizdiler.

Muhtarlarımız Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl ile uyum içerisinde çalıştıklarını belirterek, kendilerine taşıdıkları konuların çözümü noktasında her zaman hızlı hareket ettiklerini belirterek, işlerinde kolaylıklar dileklerinde bulundular.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN