• 21 Ocak 2023
  • +
  • -

BELEDİYE BAŞKANIMIZ DR. MUSTAFA ÇÖL’E BİR ÖDÜLDE İNTERNET MEDYA BİRLİĞİNDEN

BELEDİYE BAŞKANIMIZ DR. MUSTAFA ÇÖL’E BİR ÖDÜLDE İNTERNET MEDYA BİRLİĞİNDEN

Sandıklı ilçemize kazandırdığı başarılı projeler ile ödüllere layık görülen Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl’e bir ödülde İnternet Medya Birliği tarafından verildi.

Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, 2. Afyonkarahisar İnternet Medya Birliği Yılın Enleri Ödül Töreninde Jeotermal Kaynakları en verimli kullanan Belediye ödülüne layık görüldü.

Ödülünü Double Tree by Hilton Otelinde yapılan gala yemeğinde Afyonkarahisar Belediye Başkan Yardımcısı Murat Öner’den alan Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, burada yaptığı kısa açıklamada; “Bu ödülü bizlere layık gören herkese teşekkür ediyorum. Jeotermal kaynakları gelecek nesillerimize aktarmak ve daha ekonomik olarak kullanmak adına yaptığımız projeler ile çok şükür, Sandıklımızın Jeotermal alanında bir sıkıntısı kalmadı.

Yaptığımız projeler ile bir çok kardeşimizi istihdam ettiğimiz bu projeler ile gelecek yıllara yaptığımız yatırımın meyvelerini teker teker almaya başladık. Ben bu vesileyle bizleri bu ödüle layık gören İnternet Medya Birliği yönetim kurulu üyelerine ayrı ayrı teşekkür ediyor, hayırlı akşamlar diliyorum.” İfadelerine yer verdiler.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN