• 18 Mayıs 2022
  • +
  • -

BELEDİYE BAŞKANIMIZ MUSTAFA ÇÖL’DEN 19 MAYIS MESAJI

BELEDİYE BAŞKANIMIZ MUSTAFA ÇÖL’DEN 19 MAYIS MESAJI

Sandıklı Belediye Başkanımız Mustafa Çöl, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Mustafa Çöl mesajında; “19 Mayıs 1919 tarihi Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının Samsuna ayak basarak Milli Mücadeleyi başlattıkları, Türk halkının bağımsızlık ve özgürlüklerinden en zor şartlar altında bile vazgeçmeyeceklerini hayata geçirdikleri anlamlı bir gündür.

103. yıl dönümünü zaferle kutladığımız 19 Mayıs Atatürkü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, Türkiye Cumhuriyetinin temellerinin atılarak, gençlerimize emanet edildiği, Kurtuluş savaşımızın sembol günü olması açısından çok büyük bir önem arz etmektedir.

Bu değerli emaneti sonsuza kadar yaşatmak ve korumak da gençlerimizin görevidir. Bizlerin de dünyadaki ilerleme yarışında ülkemizin en büyük güvencesi ve milletimizin en büyük zenginliği gençlerimize olan inancı ve güveni tamdır.

İnanıyorum ki gelecekte ülke yönetiminde söz sahibi olarak ülkemizi çağdaş uygarlık seviyesine sizler taşıyacaksınız.

Bu duygu ve düşüncelerle böyle bir günü bizlere armağan eden başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını, kahraman şehitlerimizi ve gazilerimizi saygıyla anıyor, bu günümüzün ve geleceğimizin güvencesi olan gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN