• 27 Haziran 2014
  • +
  • -

Belediyemiz Ramazan’a Hazır

Belediyemiz Ramazan’a Hazır

Belediyemiz 28 Haziran Cumartesi günü başlayacak olan Ramazan ayı öncesi tüm hazırlıklarını tamamladı.

Ramazan ayının manevi atmosferine uygun olarak hazırlandıklarını dile getiren Başkan Çöl, belediye olarak vatandaşlarımıza huzurlu bir Ramazan yaşatmak için tüm hazırlıkların tamamlandığını ifade etti.

İFTAR ÇADIRI KURULDU

Ramazan Çalışmaları ile ilgili bilgi veren Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, “Bu kapsamda Ramazan ayı boyunca Belediye Düğün Sarayı İftar Çadırında bir araya getirilerek iftar kaynaşması sağlanacak. Böylece bir çok sayıda vatandaş aynı sofrada iftar açmanın hazzını yaşayacak.

YAŞLI VE HASTA VATANDAŞIN EVİNE  SICAK YEMEK GİDECEK

Sandıklı Belediyesi’nin uyguladığı kimsesiz, yaşlı ve hasta vatandaşların evine sıcak yemek götürme geleneği bu Ramazanda da devam edeceğini hatırlatan Başkan Çöl,” Çeşitli nedenlerle iftar sofralarına gelemeyen kimsesiz, yaşlı ve hasta vatandaşların evlerine sıcak yemek götürülecek.

Hijyenik bir ortam içersinde her gün sıcak yemek belediye ekipleri tarafından, akşam ezanından önce vatandaşların evlerine teslim edilecek.

DAR GELİRLİYE GIDA DESTEĞİMİZ DEVAM EDECEK

Her yıl Ramazan ayında ihtiyaç sahibi aileleri tespit eden Sandıklı Belediyesi, bu yıl da hazırlayacağı gıda paketlerini ailelere ulaştırmaya devam edecek.  Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl,” Sandıklı Belediyesi olarak amacımız ihtiyaç sahibi ailelerin de diğer insanlar gibi tebessüm dolu bir Ramazan geçirmesini sağlamak. Bu mübarek ayda Hemşehrilerimizi memnun etmek ve onların tebessüm etmesini sağlamaktan daha güzel bir şey olamaz. Tespit ettiğimiz ailelerin gıda paketlerini  Belediyemiz ekipleri evlerine kadar götürerek teslim edecek.  Yapılan yardımlar “yardımın gizlisi hayırlıdır” ilkesiyle yapılacak” dedi.

RAMAZAN AYI ETKİNLİKLERİ

Nihat Hatipoğlu ekranlarından gördüğünüz ilahi sanatçı Ahmet Kemal Konseri ve Semazen gösterileriyle Ramazan etkinlikleri devam edecek.

Program;

1. – 10 Temmuz Perşembe 2014

2. – 20 Temmuz Pazar 2014

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN