• 10 Eylül 2021
  • +
  • -

BURS BAŞVULARIMIZ BAŞLIYOR

BURS BAŞVULARIMIZ BAŞLIYOR

Sandıklı Belediye Başkanımız tarafından öğrenci kardeşlerimize destek olmak amacıyla her yıl düzenli olarak başlatılan burslarımıza bugün itibarı ile başvuru kabul edilmeye başlanmıştır.

SANJET A.Ş tarafından 2021/2022 Eğitim ve Öğretim yılında verilecek olan Burslarımız için, internet üzerinden https://sanjet.com.tr/burs internet adresinden gerekli işlemler yapılacak olup, öğrencilerimizin 10/30 Eylül tarih aralığında başvuru işlemlerini tamamlamaları gerekmektedir.

Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan Başkan Mustafa Çöl; “Öğrenci kardeşlerimize Sandıklı Belediyesi olarak destek olmak, onların eğitim ve öğretim hayatında yaşadıkları maddi zorlukları bir nebze hafifleterek kendilerinin yanlarında olduğumuzu hissettirmek için her yıl düzenli olarak verdiğimizi Bursları bu yılda kapsamını genişleterek verme kararı aldık.

Bu bağlamda bütün öğrenci kardeşlerimize zorlu Pandemi şartlarını bir daha yaşamadıkları, güzel ve istediklerinin olacağı bir eğitim-öğretim hayatı temenni ediyorum.” İfadelerine yer verdi.

Burs başvuruları sırasında öğrenci kardeşlerimiz bütün merak ettikleri soruların cevaplarını https://sanjet.com.tr/burs adresinde bulunan ilgili linkten takip edebilirler.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN