• 26 Şubat 2016
  • +
  • -

ÇAKIR MAHALLESİNDEN BAŞKAN ÇÖL’E ZİYARET

ÇAKIR MAHALLESİNDEN BAŞKAN ÇÖL’E ZİYARET

Çakır Mahallesi sakinleri Başkan Mustafa ÇÖL’ü makamında ziyaret etti. Çakır Mahallesinde oturan bayanlar Başkan Mustafa ÇÖL’e verdiği Sanjet sözünü tuttuğu ve bu kışı sıcak evlerinde geçirdikleri için bir teşekkür ziyaretinde bulundu.

MAHALLE SAKİNLERİ BAŞKAN ÇÖL’E TEŞEKKÜR ETMEK İÇİN YARIŞIYOR

Özellikle son haftalarda değişik mahallelerde oturan vatandaşlarımız Başkan Mustafa ÇÖL’e teşekkür ziyaretleri yapmak için birbirleri ile yarışıyorlar. Başkan Mustafa ÇÖL’ü bugün Çakır Mahallesinde ikamet eden bayanlarımız ziyaret etti. Önceki dönemlerde söz verildiği halde mahallelerine gelmeyen Sanjet’i çok kısa bir sürede Başkan Mustafa ÇÖL’ün kendilerine getirdiği için teşekkür ziyaretinde bulundular. Bu süreç içinde kendilerine ne söz verildiyse yapıldığı belirten vatandaşlarımız “Her zaman Başkanımıza isteklerde bulunmaya geliyorduk, çok şükür isteklerimiz yerine geldi şimdi de teşekkür ziyaretine geldik. Başkanımızdan ALLAH razı olsun.” dediler.

BAŞKAN ÇÖL “BÜTÜN GÜZELLİKLER SANDIKLIMIZIN OLSUN”

Başkan Mustafa ÇÖL; “Bizler kendilerine olan görevimizi yapmaya çalışıyoruz, bunlar Belediyemizin asli görevleridir. Hanımefendilerin ayaklarına sağlık. Hemşehrilerimiz herşeyin en iyisine ve en güzeline layık, bizlerde hizmetlerimizi kademe kademe yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz. Bu güzel ziyaret için kendilerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Tüm güzellikler Sandıklımızın olsun. ” dedi.

Çakır Mahallesi sakinlerimiz ziyaretin ardından Başkanımız Sayın Mustafa ÇÖL ile bir hatıra foroğrafı çektirdiler.baskan-col-e-cakir-mahallesindeki-kadinlardan-8200205_x_o

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN