• 13 Ocak 2021
  • +
  • -

ÇANAKKALE MİLLETVEKİLİMİZDEN BAŞKAN ÇÖL’E ZİYARET

ÇANAKKALE MİLLETVEKİLİMİZDEN BAŞKAN ÇÖL’E ZİYARET

Ak Parti Genel Merkez Kadın Kolları Tanıtım Medya Başkanı, Ak Parti Çanakkale Milletvekili, TBMM Bayındırlık, İmar, Ulaştırma, Turizm Komisyonu Sözcüsü Jülide İskenderoğlu, Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ü makamında ziyaret etti.

Sıcak ve samimi bir havada gerçekleştirilen ziyarette Başkan Mustafa Çöl kendilerine ilçemizde göreve geldiği günden bugüne kadar olan çalışmaları anlatırken, bölgemizle ilgili bilgiler vermeyi ihmal etmediler.

Milletvekilimiz Sayın Jülide İskenderoğlu’nun vizyonu ve çalışkanlığı ile partimiz için muhteşem bir değer olduğunun altını çizen Başkan Mustafa Çöl, kendilerini Sandıklımızda misafir etmekten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek, kendilerine bu nazik ziyaretleri için çok teşekkür ettiler.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Çanakkale Milletvekilimiz Sayın Jülide İskenderoğlu; “Koordinatörü olduğum Ege bölgesi Afyonkarahisar ilimizin şirin ve üretken Sandıklı ilçemizi ziyaret ederek teşkilatımızla buluşmamızda Sandıklı Belediye Başkanımız Mustafa Çöl’ü ziyaret ettim.

Örnek çalışmalarıyla ve ufkuyla önder Başkanımızın, Sandıklı ilçemize yaptıkları ile çok mutlu oldum. Başkanımızı bir kez daha kutluyorum. Ziyaret ettiğim bölgelerde Çanakkale’de olduğu gibi ülkemiz için yapılanları görünce Ak Parti ailesinin bir ferdi olmak gurur veriyor insana. Vizyonu ve yaptığınız hizmetler ile birçok Belediyeye örnek projeler yapıyor Başkanımız. İnşallah tüm Türkiye’de yepyeni çalışmaları yaparsa yine Ak Parti yapar dedirteceğiz.”

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN