• 16 Ekim 2015
  • +
  • -

ÇOCUKLARIMIZ İÇİN FUTBOL VE BASKETBOL SAHALARI YAPILIYOR

ÇOCUKLARIMIZ İÇİN FUTBOL VE BASKETBOL SAHALARI YAPILIYOR

Sandıklı Belediyemiz tarafından Sandıklımızda bulunan mahallelerimizin tespit edilen noktalarına  mini futbol ve basketbol sahaları yapılacak.

Çocuklarımızın ve gençlerimizin spor yapmaları için Çakır Mahallesi, Yunus Emre Mahallesi, Zafer Mahallesi, Şirinevler Mahallesi, Fatih Mahallesi, İstasyon Mahallesi, ve Hisar Mahallemize yapılacak olan Futbol ve Basketbol sahaları çevre düzenlemesi bittikten sonra halkımızın kullanımına açılacak. Zemin betonlama işlemleri biten Futbol ve Basketbol sahaları Mahallelerimizdeki büyük bir eksikliği giderecek.

Konu ile ilgili olarak bir açıklama yapan Başkan Mustafa ÇÖL “Çocuklarımız ve Gençlerimiz için daha yaşanabilir bir çevre ve spor alanları yaparak boş vakitlerini değerlendirebilecekleri alanlar yapıyoruz. Mahallelerimizde spor alanlarına ve parklara olabildiğince önem veriyoruz. Sandıklımız her geçen gün büyüyüp gelişiyor, bu yüzden dolayı çocuklarımız ve gençlerimizin oyun ve hareket alanı kısıtlanıyor. Sandıklı Belediyesi olarak spor aktivitesi yapacak alanların çocuklarımıza ve gençlerimize sosyalleşme açısından  faydalı olacağını düşünüyorum. Bizler yarınlarımızı emanet edeceğimiz çocuklarımızın ve gençlerimizin spor aktiviteleri yaparak kötü ve zararlı alışkanlıklardan uzak tutmak arzusundayız. Yapacağımız Futbol ve Basketbol sahalarımız bütün mahalle sakinlerimize, çocuk ve gençlerimize hayırlı uğurlu olsun.”dedi.

1...

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN