• 9 Mayıs 2015
  • +
  • -

DENİZ FENERİ DERNEĞİNDEN BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’E ZİYARET

DENİZ FENERİ DERNEĞİNDEN BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’E ZİYARET

Deniz Feneri Derneği Başkan Mustafa Çöl’ü makamında ziyaret etti. Deniz Feneri Derneği ziyarette Başkan Mustafa Çöl’e Deniz Deneri Derneği’ne yaptığı katkılardan dolayı bir plaket takdim etti. Ziyarete Coşkun Yıldız( Deniz Feneri Genel Muhasib), Turgut Durmuş (Yönetim Kurulu Üyesi), Osman Gelen (Deniz Feneri Şanlıurfa temsilcisi), Harun Ece (Deniz Feneri Ege Temsilcisi), Ramazan Abi (Deniz Feneri Fahri Elçisi), Ferdi Gümüş (Deniz Feneri Program Ekibi), Hasan Coşar (Sandıklı Deniz Feneri Temsilcisi), Osman Akbaş (Vali Yardımcısı) katıldı.

Deniz Feneri Derneği Sandıklı Temsilcisi Hasan Coşar konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada; “1998 yılından beri Sandıklıda faaliyet gösteren Denir Feneri Derneği olarak, Başkan Mustafa Çöl’e göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyoruz. Şimdiye kadar yapılan yardımlar konusundaki isteklerimizi geri çevirmedi. İnşallah bundan sonra da Deniz Feneri Derneği olarak Sandıklıda yapacağımız yardım faaliyetlerinde kendisinin desteğini göreceğiz.”dedi.

Başkan Mustafa Çöl ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Deniz Feneri Derneği’nin nazik daveti için kendilerine çok teşekkür ediyorum. Konu yardım olunca bizler her zaman hazırız. Belediye olarak yardım faaliyetleri öncelikli konularımızın başında geliyor. Sandıklı Belediyesi olarak bundan sonra da yardım faaliyetlerimiz artarak devam edecek. İhtiyaç sahiplerinden alacağımız hayır duaları bizim için paha biçilmez bir değerdir. Bu sebepten dolayı Deniz Feneri Derneği’nin Sandıklı’da bunda sonrada yapacağı faaliyetler ve organizasyonlar için şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.”dedi. Ziyaret karşılıklı fikir alış verişi ve çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

 

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN