• 21 Ocak 2023
  • +
  • -

DİNAR ESNAF KEFALET VE PANCAR KOOPERATİFİ BAŞKANI VEYSEL TOPÇU’DAN BELEDİYE BAŞKANIMIZ DR. MUSTAFA ÇÖL’E ZİYARET

DİNAR ESNAF KEFALET VE PANCAR KOOPERATİFİ BAŞKANI VEYSEL TOPÇU’DAN BELEDİYE BAŞKANIMIZ DR. MUSTAFA ÇÖL’E ZİYARET

Dinar Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi ve Dinar Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Topçu, Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl’ü makamında ziyaret ederek, kendileriyle fikir alış verişinde bulundular.

Sıcak ve samimi bir ortamda gündemle ilgili değerlendirmelerde bulunan; Dinar Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi ve Dinar Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Topçu ve Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, bölgemizde yapılan çalışmalar ile ilgili istişarelerde bulundular.

Nazik ev sahipliği için Belediye Başkanımıza teşekkür eden Veysel Topçu, günün bir hatırası olması münasebetiyle Başkan Mustafa Çöl’e, Dinar yöresine özgü Lavanta hediye ederek, işlerinde kolaylıklar dileklerinde bulundular.

Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, bu kıymetli hediye için Dinar Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi ve Dinar Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Topçu’ya teşekkür ederek, duyduğu memnuniyeti ifade ettiler.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN