• 19 Haziran 2017
  • +
  • -

ECE MAHALLESİ İFTAR YEMEĞİMİZ

ECE MAHALLESİ İFTAR YEMEĞİMİZ

Sandıklı Belediyesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen mahalle iftarları kapsamında Ece Mahallesi İftar yemeğimiz yağışlı hava sebebiyle Sandıklı Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirildi.

Yağışlı havaya rağmen vatandaşlarımız tarafından büyük ilgi gören mahalle iftarımızın konuğu Afyonkarahisar Valimiz Sayın Aziz Yıldırım oldu. Ece Mahallesi İftar programına, Sandıklı İlçe Kaymakamı Köksal Şakalar, İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Şahin Kılıçaslan, İlçe Müftümüz Davut Çalışkan, protokolümüzün değerli üyeleri ile çok sayıda vatandaşımız katıldı.

Hep beraberce yenen iftar yemeğinin akabinde yapılan duaya yaklaşık 2000 kişi hep birlikte amin diyerek Ramazan ayının manevi atmosferi doya doya yaşandı. İftar yemeğinin akabinde bir konuşma gerçekleştiren Başkan Mustafa Çöl; “Bugün Ece Mahallesi sakinleri ile bir arada olmaktan dolayı ziyadesi ile memnunum. 10. Mahalle iftarımızı yapmanın haklı gururunu yaşıyorum . Yaklaşık şimdiye kadar 35.000 vatandaşımız ile beraber aynı sofrada iftarımızı açtık. Hep birlikte daha nice Ramazanlara ulaşmayı rabbim bizlere göstersin inşallah. Ramazan ayı birlik ve beraberlik ayıdır, bu aydaki manevi atmosferi hep birlikte yaşadığımız için şahsım ve Sandıklı Belediyesi olarak siz değerli vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz.” dedi.

Ece Mahallesi iftar programında Başkan Mustafa Çöl’den sonra vatandaşlarımıza hitaben bir konuşma gerçekleştiren Afyonkarahisar Valimiz Sayın Aziz Yıldırım; “Başı rahmet ortası mağfiret sonu ise Cehennemden kurtulmak olan mübarek Ramazan ayının artık sonlarına gelmiş bulunuyoruz. Sandıklıdaki belediyemiz öncülüğünde gerçekleştirilen mahalle iftarına katılmaktan dolayı çok mutluyum. Bu bağlamda Ramazan ayında siz değerli hemşerilerim ile bir araya gelmekten ve aynı sofrayı paylaşmaktan dolayı kendimi şanslı hissediyorum. İnşallah daha nice Ramazanlara ve bayramlara rabbim bizleri ulaştırsın inşallah. Allaha emanet olun.” ifadelerine yer verdi.

Yapılan konuşmaların akabinde devam eden Ramazan İftar programına Semazen, aşuk ve maşuk gösterileri ile devam edildi. İftar programımıza katılan vatandaşlarımıza ve protokol üyelerimize çay, şerbet ve macun ikramları gerçekleştirildi. Bayanlarımıza ve çocuklarımıza verilen hediyelerin ardından Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilen program sona erdi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN