• 11 Haziran 2022
  • +
  • -

GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI VE EĞLENCESİ FESTİVALİ ÇOCUKLARIMIZLA BULUŞTU

GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI VE EĞLENCESİ FESTİVALİ ÇOCUKLARIMIZLA BULUŞTU

Sandıklı Belediye Başkanımız Mustafa Çöl’ün talimatları doğrultusunda; Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüz organizasyonu, Kültür ve Turizm Bakanlığı himayelerinde yapılan birbirinde güzel çocuk eğlencelerinin sergilendiği gösteri, Belediye Düğün Salonunda ücretsiz olarak sergilendi.

Kukla gösterileri, Hacivat ve Karagöz, Sihirli Balon, Balon Atölyesi ile hediye dağıtımının yapıldığı festivalde çocuklarımız doyasıya eğlenirken, Belediye Başkanımız Mustafa Çöl bir açılış konuşması yaparak emeği geçen festival ekibine plaket ve teşekkür belgesi takdim ettiler.

Burada bir konuşma yapan Başkan Mustafa Çöl; “Kültür Bakanlığımıza yaptığımız bu ve bunun gibi etkinlikleri her zaman destekleyen kıymetli Bakanımıza, Genel Müdürümüze, daire başkanımıza teşekkür ediyorum. Benim için bir Öğretmen için en güzel şey, sizlerle böyle güzel bir ortamda olabilmektir. Hepiniz hoşgeldiniz sefalar getirdiniz.” İfadelerine yer verdi.

Çocuklarımız tarafından ilgiyle takip edilen Festival birbirinden güzel etkinliklerin ardından çocuklarımıza dağıtılan hediyelerinde akabinde tekrar Sandıklı’da buluşmak ümidiyle sona erdi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN