• 3 Mayıs 2017
  • +
  • -

GENÇLİK MERKEZİ İNŞAATI HIZLA YÜKSELİYOR

GENÇLİK MERKEZİ İNŞAATI HIZLA YÜKSELİYOR

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ün talimatları doğrultusunda 772 m2 lik kısmı kapalı alanı olmak üzere toplam 5000 m2 lik bir alanı kapsayacak Gençlik Merkezi inşaatı hızla yükselmeye devam ediyor.

İçerisinde çok amaçlı spor salonu, toplantı ve kongre salonları, müzik, bilgisayar, zeka oyunları gibi kurs atölyeleri, kütüphane, kafeterya, ve mescit gibi sosyal alanların yanı sıra, Voleybol, Basketbol ve Tenis kortları ile bölgenin sayılı tesisleri arasında girecek olan Gençlik Merkezi, Sandıklı tarihinde ilklerin arasında kendisine yer bulacak.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Başkan Mustafa Çöl; “Sandıklıdaki gençlerimizin daha verimli daha sosyal daha güzel mekanlarda vakit geçirmeleri, kötü alışkanlıklardan uzak durmaları, kendilerini yaşama daha pozitif hazırlamaları için Sandıklı Belediyesi olarak bu alanın arsasını satın alarak Gençlik ve Spor Bakanlığımıza verdik. Gençlik Merkezimizde yapılacak çalışmalar ve faaliyetlerin gençlerimizi ruhen ve bedenen olumlu katkılar sağlayacağını düşünüyoruz. Bu bağlamda İl Gençlik Spor Müdürlüğümüze ve Bakanımız Prof. Dr. Veysel Eroğlu’na teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN