• 2 Mayıs 2018
  • +
  • -

HIDIRELLEZ ŞENLİKLERİNDE KAPLICAYA YILDIZ YAĞACAK

HIDIRELLEZ ŞENLİKLERİNDE KAPLICAYA YILDIZ YAĞACAK

Sandıklı Belediyesi tarafından organize edilen Hıdırellez Şenlikleri kapsamında bu yıl Hüdai Kaplıcalarında birbirinden yetenekli sanatçılarımız sahne alarak vatandaşlarımıza unutulmaz bir Hıdırellez Şenliği yaşatacaklar.

5 Mayıs Cumartesi günü O Ses Türkiye ve Rising Star yarışmalarında boy gösteren ve bu yıl çıkardığı “Unuttum” adlı video ile sosyal medya sitelerinde adından söz ettirmeye başlayan Erdinç Emre ve yapmış olduğu birbirinden ilginç ilizyon, hipnoz gösterisi ile tv8 de yayınlanan Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin 2018 yarı finalisti Abidin Özçelik sahne alacaklardır.

6 Mayıs Pazar günü ise Ankaralı bağlama ustası Yarbana ve Hıçrık isimli şarkıları ile hit olan Serkan Nişancı ve hepimizin yakından tanıdığı komedi ustası, videoları internette milyonlarca kez izlenen Hakan Çankaya sahne alacaklardır.

Bunun yanı sıra çocuklarımız için Oyun Parkurları, Palyaço Gösterileri, Disneyland Karakterleri, Ödüllü Yarışmalar, Canlı Müzik keyfi ile dopdolu bir Hıdırellez Sandıklı Hüdai Kaplıcalarında dolu dolu yaşanacak. Bu güzel hafta sonunda bütün hemşerilerimizi Sandıklı Hüdai Kaplıcalarımıza Hıdırellez Şenliklerine davet ediyoruz.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN