• 7 Haziran 2017
  • +
  • -

HİSAR MAHALLESİ İFTAR PROGRAMIMIZA KATILIM YOĞUN OLDU

HİSAR MAHALLESİ İFTAR PROGRAMIMIZA KATILIM YOĞUN OLDU

Sandıklı Belediye tarafından geleneksel olarak düzenlenen Mahalle İftarlarımız, Hisar Mahallesi sakinleri ile Barbaros Ortaokulu önünde bulunan sokakta dolu dolu gerçekleştirildi.

Mahalle sakinleri için hazırlanan iftar masalarında iftar açmanın mutluluğunu yaşayan Hisar Mahallesi sakinleri yapılan organizasyon ve dağıtılan hediyeler için Belediye Başkanı Mustafa Çöl’e teşekkürlerini ilettiler.

Hisar Mahallesi iftar programı ilahi gruplarının okumuş olduğu canlı ilahi dinletisi ile başlayan gece, vatandaşlarımızın ezan-ı şerifin okunması ile birlikte tutmuş oldukları oruçları hep birlikte açmaları ile devam etti. Yapılan iftar yemeğinin ardından çocuklarımız ve vatandaşlarımız için hazırlanan patlamış mısır,  bardak mısır, pamuk şeker, şerbet, macun, çay ikramlarımız ile bayanlarımız ve küçük çocuklarımıza verilen hediyeler ile vatandaşlarımız keyifli bir iftar programı yaşamış oldular. Gece Semazen gösterileri ile sona erdi.

Yaklaşık 2000’e yakın vatandaşımız ile beraber iftar açmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Çöl, “Sandıklımızın kadim mahallelerinden Hisar Mahallemizde sizler ile iftar açmaktan dolayı son derece mutlu ve gururluyum. Sandıklı Belediyesi olarak üç yıldır düzenli olarak gerçekleştirmiş  olduğumuz mahalle iftarlarımızda her yıl daha fazla vatandaşımız ile orucumuzu açmak bizlere her yıl daha fazla güç ve enerji veriyor. Bu bağlamda bizleri mahalle iftarlarında yalnız bırakmadığınız ve davetimize katıldığınız için sizlere teşekkür ediyorum.” dedi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN