• 19 Nisan 2018
  • +
  • -

HÜDAİ KAPLICALARI İLKLERE İMZA ATMAYA DEVAM EDİYOR

HÜDAİ KAPLICALARI İLKLERE İMZA ATMAYA DEVAM EDİYOR

Hüdai Kaplıcaları İşletme Müdürlüğü yıllardır sorun halinde olan ve çözüm bulunamayan bir konuyu daha çözüm yoluna kavuşturarak ilklere imza atmaya devam ediyor.

Kaplıcamızda bulunan Kaplıca Camimizde görev yapan imam ve müezzinimizin aileleri ile kalabileceği 2+1 2 Adet daireyi sıfırdan yaparak, cüzi bir ücret karşılığı kendilerinin kullanımına tahsis etti.

Sandıklı İlçe Müftümüz Davut Çalışkan tarafından teslim alınan daireler Kaplıcamızda uzun yıllar sonra yapılan ilk resmi lojman olması sebebiyle örneklerinden bir adım öne çıkarak Hüdai Kaplıcalarının envanterine girmiş durumda. İçerisinde normal bir dairede bulunması gereken bütün özelliklerin bulunduğu daire tamamen Sandıklı Belediyesi tarafından imal edildi.

Konu ilgili bir açıklama yapan İlçe Müftümüz Davut Çalışkan; “Sandıklı Hüdai Kaplıcalarımızda görev yapan görevli arkadaşlarımız kaplıcalarımıza gidiş-gelişlerde problemler yaşamaktaydı. Sağolsun Sandıklı Belediye Başkanımız Mustafa Çöl’ün talimatları doğrultusunda yapılan bu lojmanlarda ikamet ederek ibadetlerin aksamaması ve  herhangi bir aksaklığa sebebiyet verilmemesi sağlanmış oldu. Ben bu konuda emeği geçen Kaplıca İşletme Müdürlüğümüze ve çalışan personellerine teşekkür ediyorum.” İfadeleri yer verdi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN