• 2 Ağustos 2018
  • +
  • -

HÜDAİ KAPLICALARI PTT ŞUBESİ AÇILDI

HÜDAİ KAPLICALARI PTT ŞUBESİ AÇILDI

Sandıklı Hüdai Kaplıcalarımızda vatandaşlarımız tarafından Belediyemizden talep edilen PTT Şubesi Sandıklı Belediye Başkanımız Mustafa Çöl ve Sandıklı İlçe Müftüsü Davut Çalışkan’ın katıldıkları açılış töreni ile hizmet vermeye başladı.

Hüdai Kaplıcalarında konaklayan vatandaşların ve çevredeki köylerinde hizmet verecek Hüdai Kaplıcaları PTT şubesinde; telefon faturası, elektrik faturası, ups, posta çeki, havale işlemleri, para gönderme, kredi kartı, cep telefonu fatura ödemeleri ile hac ve umre kayıt tahsilatları yapılabilecek.

Açılış kurdelesinin kesilmesinden sonra ilk işlemin yapıldığı PTT şubesinin hayırlı olmasını dileyen Sandıklı Belediye Başkanı Çöl burada yaptığı açıklamada; “Hüdai Kaplıcalarımızda konaklayan misafirlerimizin yoğunlukla talep ettiği PTT şubemiz için bizde PTT Müdürlüğümüzden şube açılmasını talep etmiştik. Onlarda buranın uygun olabileceğine karar vererek onay verdiler. Bizde belediye olarak yer tahsisini gerçekleştirdik. Sandıklı belediyesi bünyesinde çalışmasına olanak sağladık. Bugün itibari ile de açılışını yapmış bulunmaktayız. Tüm hemşerilerimiz para yatırma, para çekme, havale işlemleri, bütün kartlara kontör yükleme işlemleri gibi PTT’nin yapmış olduğu birçok işlemi kaplıca bölgemizde yapabilecekler. Burası hem kaplıcamıza ve beş yıldızlı otellerimize gelen misafirlerimizin kullanabileceği hem de etrafımızda bulunan köy ve beldelerimizin kullanabileceği güzel bir yer oldu. Ciddi bir talep vardı. Bu talebe de karşılık bulduğumuz için mutluyuz. Sandıklımıza hayırlı olsun. İnşallah ilçemiz ve bölgemiz adına güzel hizmetler verir.” ifadelerine yer verdi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN