HÜDAİ KAPLICALARI PTT ŞUBESİNDEN BİR YENİLİK DAHA

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ
22 Kasım 2019
BAŞKAN ÇÖL’DEN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI
23 Kasım 2019

HÜDAİ KAPLICALARI PTT ŞUBESİNDEN BİR YENİLİK DAHA

Geçen sene vatandaşlarımızdan gelen talepler doğrultusunda Belediye Başkanımız Mustafa Çöl’ün direktifleriyle Hüdai Kaplıcalarımıza PTT Şubesi açılması için gerekli girişimlerde bulunulmuş, bunun sonucunda gerekli prosedürler tamamlanarak; Sandıklı PTT Müdürü Songül Ekici’nin katıldığı törenle kaplıcalarımıza PTT Şubesi hizmete başlamıştı.

Yapılan bu girişimlerin akabinde; telefon faturası, elektrik faturası, ups, posta çeki, havale işlemleri, para gönderme, kredi kartı, cep telefonu fatura ödemeleri ile hac ve umre kayıt tahsilatların yanında şimdide kargo kabulüne başlanılmıştır.

Yeni hayata geçirilen uygulamayla artık Sandıklı Hüdai Kaplıcalarımızda bulunan PTT Şubesinden kargolarınızı gönderebilir, şehir merkezine gitmeye gerek kalmadan bu hizmetide almaya başlayabilirsiniz.

Konuyla ilgili olarak konuşan Başkan Mustafa Çöl; “Kaliteli hizmet anlayışımızla baştan sona yenilediğimiz Sandıklı Hüdai Kaplıcalarımızda bulunan PTT Şubesinde yapılan işlemlere ek olarak artık Kargo kabulüde yapılmaktadır. Gerek ilçemizden gerekse ilçe dışından gelen vatandaşlarımızın istekleri doğrultusunda gerçekleşen bu uygulama için emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum.” İfadelerine yer verdi.