• 20 Haziran 2014
  • +
  • -

Hüdai Kaplıcalarında %100’e Yakın Doluluk

Hüdai Kaplıcalarında %100’e Yakın Doluluk

Hüdai Kaplıcalarında %100’e yakın doluluk oranına ulaşıldı.

Hüdai Kaplıcaları İşletme Müdürlüğü, okulların kapanması ve yaz tatili dolayısıyla rezervasyon ve müşteri artışı olduğunu, talebin artmasında müşterilerine sundukları kaliteli hizmet ve sağlık hizmetinin yanı sıra fiyat indiriminin de önemli etkisi olduğunu söyledi.

BAŞKAN ÇÖL; “ÖNEMLİ OLAN HİZMET VE MEMNUNİYET”

Belediye Başkanı Mustafa Çöl, “Sandıklı’nın kaplıca turizminde son yıllarda yaptığı ataklarla Türkiye’nin yanı sıra dünyanın da çekim merkezi haline dönüştüğünü Sandıklı’nın kaplıcasıyla markalaştığını, büyüyen ve gelişen bir ilçe olduğunu söyledi.

Biz, içerdiği mineraller bakımından dünyanın en kaliteli kaplıca suyuna sahip olduğumuz için kendimizi şanslı görüyoruz. Sandıklı Hüdai Kaplıcaları’nda 68 derecedeki şifalı su toprakla karıştırıldığında ortaya 40-45 derecede bir çamur çıkıyor. Toprak çok az miktarda kum içeriyor. Hüdai Kaplıcaları’ndaki şifalı çamur romatizma, nevralji, polinevrit kırık çıkık tedavilerinde çocuk felçlerinde ve kadın hastalıklarında faydalı oluyor. Müşterilerimizin kaliteli hizmet ve yenilenen revizyonlarla Hüdai Kaplıcalarımızı tercih ettiğini biliyoruz.

Şifa ve tatili bir arada yakalamak isteyen vatandaşlarımız kaplıcamızı yaz kış demeden dolduruyor. Amacımız hem ilçemizi hem de termalimizi yurt içinde ve yurt dışında daha iyi bir şekilde tanıtmaktır” dedi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN